Paruoškite įspūdingus laiškus per kelias sekundes

Lengvai suprantama vilkimo pele ir kopijavimo sistema leidžia kurti ir
redaguoti laiškų turinį bei dizainą neturint jokių HTML žinių:
tekstus ir vaizdus galite pridėti keliais pelės spustelėjimais.

Nemokami naujienlaiškių šablonai

Nemokami naujienlaiškių šablonai

Galite pasinaudoti mūsų jau paruoštais nemokamais laiškų šablonais, kad sukurtumėte puikiai atrodančius naujienlaiškius. Šablonų struktūrą bei išvaizdą lengvai pakeisite pasinaudoję mūsų grafiniu redaktoriumi.

Intuityvus laiškų redaktorius

Intuityvus laiškų redaktorius

Kurti laiškus su Sender itin paprasta - tiesiog pasirinkite šabloną iš galerijos ir nutempkite į jį turinio elementus, tokius kaip teksto, paveikslėlių ar video blokai. Be to, galite lengvai keisti visus šablono stilius, tokius kaip spalvos, šriftai bei fonas.

Suasmeninti naujienlaiškiai

Suasmeninti naujienlaiškiai

Parodykite daugiau dėmesio kiekvienam gavėjui ir gaukite daugiau paspaudimų, laišką pradėdami nuo kreipimosi vardu. Beje, Sender pats parinks ir gramatiškai teisingą galūnę kreipiniui.

Išmanusis prekių įkėlimas

Išmanusis prekių įkėlimas

Jei turite elektroninę parduotuvę, galite įkelti prekes į naujienlaiškį greičiau nei bet kada: į Sender mes integravome visas pagrindines e-komercijos platformas, todėl Jums užteks nurodyti prekės URL adresą, ir ji bus įkelta į laišką – su paveikslėliais, aprašymu ir kaina.

Grafinis paveikslėlių redaktorius

Grafinis paveikslėlių redaktorius

Įterpus atvaizdą į šabloną, Sender automatiškai pritaikys dydį, o jūs galėsite apkirpti, pasukti, retušuoti, pritaikyti filtrus, užrašyti tekstą, įrėminti ir atlikti kitus pakeitimus tiesiai laiške.

Video įterpimas

Video įterpimas

Pagyvinkite savo siunčiamus laiškus įterpdami video! Su Sender tai padaryti labai paprasta - tiesiog nukopijuokite video adresą iš Youtube, ir mūsų sistema jį automatiškai sukonvertuos į formatą, tinkamą siųsti el. paštu.

Naujienlaiškiai pritaikyti mobiliesiems

Pritaikyta ir mobiliesiems

Mūsų naujienlaiškių šablonai yra suderinti su visomis populiariausiomis el. pašto sistemomis. Tai reiškia, kad Jūsų laiškai atrodys puikiai bet kuriame kompiuteryje ar mobiliajame telefone.

HTML įkėlimas

HTML įkėlimas

Jeigu turite jau parengtą naujienlaiškio šabloną HTML formatu, galėsite keliais paspaudimais įkelti jį į Sender sistemą ir išsiųsti prenumeratoriams.