Laiškų pristatymą palikite mums

Sukūrėme ir nuolat tobuliname pažangią laiškų pristatymo infrastruktūrą, kad Jūsų laiškai ne tik pasiektų reikiamą pašto dėžutę, bet ir išvengtų šlamšto skilties.

Aukštas pristatomumas

Aukštas pristatomumas

Kruopščiai prižiūrime aukštą serverių reputaciją bei naudojame SPF, DKIM, DomainKeys autorizacijos sistemas tam, kad Jūsų laiškai pasiektų adresatų dėžutes.

Greitas laiškų pristatymas

Didelė siuntimo greitaveika

Siuntimo greitis yra svarbus tam, kad visi Jūsų gavėjai informaciją gautų laiku. Mes naudojame galingą įrangą, kad net patiems ilgiausiems sąrašams laiškai būtų išsiunčiami per trumpiausią laiką.

Feedback Loops integracijos

Grįžtamasis ryšys

Integravome grįžtamojo ryšio technologiją (Feedback Loop) su didžiausiais el. pašto paslaugų tiekėjais, todėl realiu laiku gauname pranešimus apie tai, ar koks nors gavėjas pažymėjo Jūsų siųstą laišką kaip nepageidaujamą. Tai leidžia mums iškart pastebėti galimus nesklandumus ir juos ištaisyti.

Atmestų laiškų valdymas

Atmestų laiškų valdymas

Kai Jūs išsiunčiate kampaniją, mūsų platforma analizuoja visus atmestus ir grįžusius laiškus. Mes automatiškai užblokuojame neegzistuojančius el. pašto adresus ir registruojame kitų tipų atmetimo pranešimus.

Dedikuoti IP adresai

Dedikuoti IP adresai

Šis sprendimas suteikia Jums visišką Jūsų el. pašto reputacijos kontrolę. Rekomenduojame tuo atveju, jei per mėnesį išsiunčiate 500 000 ir daugiau laiškų.

Pagalba

Techninė pagalba

Mūsų ekspertų komanda yra visada pasirengusi padėti, kad Jūsų el. pašto kampanija praeitų sklandžiai. Skambinkite, rašykite arba susisiekite su mumis per „Skype”.